Máme za sebou přípravu na již sedmou sezonu. Zítra začíná extraliga a my jsme nezaháleli:
A team začal 27.7 a má za sebou téměř 7 týdnů přípravy včetně jedné preventivní pauzy. Odehrál 5 zápasů, více kvůli rušení turnajů nestihl. Očekáváme, že toto může mít negativní vliv na rozběh soutěže, ale podobně na tom jsou i ostatní družstva. A team má nový dres a prezentace družstva i dresu proběhla dne 27.8 na Rolavě při příležitosti Kulturního léta a dres byl pokřtěn primátorkou KV paní Andreou Ferklovou. Liga Mistrů se začíná hrát v druhé polovině listopadu a začínáme v Německu.
V mládeži proběhl kemp jako každý rok (3.-8.8) a byl opět rekordní, účastnilo se 76 dětí. Dále jsme měli soustředění složek juniorů a kadetů a žáků a to v druhé polovině srpna (12.-28.8), kde sportovalo přes 40 mladých sportovců. Soutěže začínají na konci září a na začátku řijna pro všechny složky. Rozjeli jsme nový web čistě pro mládež, angažovali nového trenéra do trenérského teamu, Petra Konopku a přidali jednu soutěž navíc a to Český pohár žáků. Připravujeme metodické školení s panem Dr. Haníkem, místopředsedou ČOV.
Klub fungoval v HMS, kde děkujeme KV ARENA za novou palubovku. Vstupenky se dají stále nakupovat přes Ticket Portál, čili je můžete v této složité době sehnat online. Ropzočet klubu je hotový a celkem stabilní, samozřejmě očekáváme výpadek ze vstupného, jen neumíme zatím vyhodnotit kolik. Připravujeme i bonbonek a to v rámci klubové dopravy pro všechny složky, o tom budeme informovat.
Chtěl bych všechny fanoušky pozvat na úvodní utkání proti Příbrami a poprosit je aby dodržovali vydaná opatření. My je nevýmýšlíme, ale je třeba se jimi řídit. Náš manažerský team půjde příkladem. Zároven bych chtěl poděkovat všem partnerům a příznivcům za podporu. A také Ondrovi Hudečkovi a jeho teamu za to, jak rozjezd sezony v této době zvládnul.

Děkuji Jakub Novotny a Jan Meruna

foto: fb @vkkarlovarsko