Celkem netradičně se hraje o víkendu pouze jediný zápas. Veškerou pozornost si pro sebe uzmula Odolena Voda, která ve své hale přivítá Karlovarsko. Trochu využiji tento preview abych se ohlédl také za posledním zápasem Odolky. Popravdě se mi do něj vůbec nechtělo. Protože jsem si myslel že budu moct psát o super překvapení a zaskočení favorita. Ale výsledek znáte sami. Každopádně Aero vystrčilo růžky a dokázalo, že bude nepříjemným soupeřem, jak se predikovalo už před sezonou. A jak se k zápasu postaví Karlovarsko?

Aero Odolena Voda vs. VK ČEZ Karlovarsko

Karlovarsko je prozatím jediným absolutně suverénním týmem a bez ztráty setu vévodí tabulce před druhým Jihostrojem, který klopýtl v prvním setu s Příbramí. Rozhodně budou západočeši chtít pokračovat v nastoleném trendu a do Odolena Vody rozhodně mají namířeno pro plný bodový zisk - tak jak jim jistě káže povinnost. Za posledních šest sezon se utkali oba celky celkem dvanáct krát. Aero se radovalo třikrát. Naposledy loňskou sezonu před vánoci na palubovce Karlovarska v pětisetové bitvě. Podaří se potěšit před lockdownem věrné domácí fanoušky a postarají se borci z Vodolky o překvapení, ke kterému neměli zase tak daleko ani v Liberci? Hraje se v 18:00.

Koho sledovat:

Za Karlovy Vary přijede mašina Lukáš Vašina, který navázal na parádní výkony a hraje parádně i v této sezóně. Nás bude zajímat, jestli už dostanou zelenou na útoku blokaři Varů Vojta Patočka a Mark Wilson. V zápase s Ústím hledaly Vary i prvního univerzála. Tipnete si kdo nastoupí do základu?

Jestli začnou Vary hrát středem, tak jistě ale bude na pozoru zkušený blokař a bývalý kapitán národního týmu Aleš Holubec!

foto © VK Karlovarsko