V KP Brně před Vánoci postupně odkrývají takové adventní kartičky. Prolíná se v nich vždy hráčka A-týmu, člen realizačního týmu a jedno dítě (od přípravek až po juniorky). Poselstvím kartiček jsou vždy nějaká motta, dohromady jde o to, že v KP funguje celý rok dohromady, napříč všemi generacemi, máme společné cíle a držíme se stejných zásad. #nejenbehemadventu

Pojďme se na tedy na kartičky podívat

Napříč všemi generacemi, po celý rok.

Pojďte s námi do Štědrého dne otevřit několik adventních okének a dozvědět se, jak to u nás chodí, co je pro nás důležité a čím se řídíme...

Martin Štětka, statistik A-týmu KP Brna:

Není nic lepšího pro trenéra mládeže než vidět, že neučíme jenom sport jako takový, ale že zároveň rozvíjíme také vášeň a lásku k volejbalu. A to nejenom u dorostu, s nímž denně pracuji, ale také u malých dětí, se kterými se neustále setkáváme. Nám všem JDE O RADOST V OČÍCH NAŠICH NEJMENŠÍCH."

Marian Prezbruchý, kondiční trenér A-týmu:

Na cestě k našim vytyčeným cílům nás mnohdy provází řada nepříjemných společníků. Ať už je to únava a někdy i bolest nebo skutečnost, že na správný trénink musíme dohlížet jenom na dálku. V případě mladých děvčat to teď platí obzvlášť. Společně ale DOKÁŽEME PŘEKONÁVAT VŠECHNY PŘEKÁŽKY."

Alexandra Matová, fyzioterapeutka A-týmu:

„Víťazné zápasy a volejbalové úspechy nie sú len o dobrom výkone na ihrisku priamo počas zápasu. Dôležitá je samozrejme volejbalová a kondičná príprava pred nimi, ale aj dostatočná regenerácia, dobrá nálada a vzťahy v teame, či starostlivosť báb o seba a svoje zdravie. To všetko (a veľa ďalšího) sú tie správne prísady športového úspechu. A snažíme sa to naučiť už naše najmenšie detičky v prípravkách a baby v mládeži, ktoré svoju cestu za volejbalovýmmi úspechmi ešte len začínajú. ZÁKLADEM NAŠICH ÚSPĚCHŮ JSOU SPRÁVNÉ RECEPTY."

Erik Nezhoda, asistent hlavního trenéra A-týmu:

„S děvčaty je to někdy dřina, jindy psina. Tou největší odměnou, nám trenérům, je soustředěny výkon, bojovnost ve tváři a radost z úpěchu všech svěřenkyň. S MLÁDEŽÍ JE TO prostě PARÁDNÍ JÍZDA."

Matúš Kalný, hlavní trenér A-týmu:

„V KáPéčku JSME všichni ZAPÁLENÍ PRO SPOLEČNOU VĚC."

Foto: Ivo Stejskal