První zápas bez diváků absolvuje Jihostroj proti Lvům Praha. Jihostroj má jako každý rok ty nejvyšší cíle, ale letos by to měl mít zase o kus těžší. Lvi Praha chtějí být nahoře a potvrdili to zápasem doma proti Zlínu, kde si spravili chuť po smolném zápase v Brně. Zákaz vstupu fanouškům Jihostroji rozhodně nepomůže.

Fanoušci nám budou velmi chybět. Máme jedny z nejvěrnějších v lize a vždy jsou naším sedmým hráčem. Proto pracujeme na formátu streamovaného přenosu s komentářem hudbou a ruchy, abysme jim mohli co možná nejvěrněji zprostředkovat zážitek z volejbalu. Diváci najdou všechny informace k přenosu na našich sociálních sítích, nebo na czechvolley.tv.
Robert Mifka, manager klubu

V této fázi soutěže, kde nikdo neví co bude dál a jestli se soutěž bude dohrávat až do play off, mají body hodnotu zlata. Můžeme tedy čekat vyrovnaný zápas a boj o každou ztrátu.

Na koho se soustředit?

Radek Mach v zápase proti Příbrami řádil na útoku. Jeho 11 z 12ti se sice dá zopakovat těžko, ale je vidět že se po karanténě dostavila forma, a tak čekáme, že se mimo skvělý útok dostaví i bodové bloky.

Josef Havlas je za nás největším překvapením pražského týmu. Dvakrát za sebou byl vyhodnocen systémem SmartVolley jako libero týdne a v posledním zápase proti Zlínu předvedl exkluzivní výkon jak v poli, tak na příjmu.