Máš rád Davida Juračku, Soňu Mikyskovou nebo někoho z Nuslí? Raduj se a jásej, jelikož ti konečně může viset v obýváku. Proč v obýváku? Protože je to lepší než v ložnici. Blíží se konec roku, a to je doba nákupů vánočních dárků a zároveň čas kalendářů. Představujeme vám tedy tři různé kluby, tři různé vize a tři různé koncepty, jak udělat ten nejlepší kalendář pro rok 2021.

Šelmy Brno

O kalendáři holek z Brna jsme vám už psali a vše podstatné se dozvíš z čánku v odkazu. Každopádně se k nám od Kristýny Boulové dostalo pár novinek, o které se chceme podělit.

Šelmí kalendář obsahuje bonus pro fanoušky volejbalu i aut. Uvnitř naleznete podpisové kartičky hráček se zajímavostmi o nich. Zajímavosti naleznete i u kartiček čtyřkolových mazlíčků.

Šelmy Brno jsou tradičním partnerem brněnského Klokánku a výtěžek z prodeje poputuje právě tam. Takže pokud jsi z Brna a okolí, urychleně utíkej do prodejny Fotori, obchodu Ty Identity, restaurace Správné Místo nebo přímo do brněnském Klokánku, kde si je můžeš zakoupit.

Je zde také možnost zaslání přepravní společností PPL kamkoliv po ČR. V tom případě je třeba vyplnit formulář zde: https://www.volejbalbrno.cz/a-tym-zeny/kalendar. Dopravé je zpoplatněno 99,- Kč/ objednávka.


VK Kocouři Eurositex Příbram

Kocouři a jejich kalendář, to je věc, která jde ruku v ruce už skoro čtvrtstoletí. Jak to všechno začalo, kdo se na výrobě kalendáře podílí a kde se dá sehnat? Na to vše a mnohem víc nám odpověděl manažer Kocourů Miroslav Peterka.

Jak to všechno začalo?

Kalendář děláme v Příbrami už možná 25 let, vlastně celou dobu, co jsem v Příbrami u volejbalu. První koncept našeho kalendáře byl plakát s kalendáriem. Postupně jsme celou myšlenku rozvíjeli až do dnešní podoby a připravovali ho tak, že vycházel každý rok. Tedy až na ten poslední, kdy jsme museli vyhechat, protože nám skončil partner, který nám s kalendářem pomáhal.  

Každý kocouří kalendář má určité téma, jaké jste vybrali pro letošní rok?

Tenhle rok je to celé laděné do černobíla a zásadní je hra světla a stínu. Kluci jsou focení v prostorách fitka BeFit, kam chodíme už pár let nabírat kondičku. Vzniklo tedy dvanáct jedineěných fotografií, kde můžeš vidět Kocoury namazané olejem, do půl těla, jak posilují.

Okolo takovéhle produkce musí být spousta práce, kdo to pro vás dělá?

Poslední roky má produkci kalendáře na starost Hanka Šmejkalová, za což jí musím velmi poděkovat, protože vím, že to není žádná sranda. Tento rok jsme poprvé spolupracovali s fotografem Martinem Adrlem a bylo to skvělé. No a to, že může kalendář fyzicky vzniknout, má na svědomí firma BOBO, které tímto děkujeme za podporu.

Jak se dá kalendář sehnat?

Předem musím říct, že je to limitovaná serie a rychle mizí. Takže pokud bys rád/a měl/a doma třeba Davida Juračku nebo Martina Bohma, měl/a bys pospíchat. K dostání jsou po domluvě právě se mnou, tak mě neváhejte kontaktovat na https://www.facebook.com/miroslav.peterka.773 .

Holky z Nuslí

Už devátý kalendář, co vás k tomu vedlo?

Důvod proč ho fotíme je jednoduchý. Je to pro nás příspěvek do sezony, která není vůbec levná a bez sponzorů či jiného finančního zázemí to samozřejmě není jednoduché. Je to tedy spojení potřebného s užitečným a stala se z toho každoroční tradice, na kterou se spousta z nás i našich kamarádů těší. Přidanou hodnotu pro nás je každoroční křest, který jsme tedy letos vzhledem k situaci byly nuceny pojmout zcela v jiném duchu. Každoročně se do celého procesu kalendáře zapojuje několik dobrovolníků, bez kterých by to snad ani nebylo možné, jako třeba fotograf, tiskárna atd. První ročník byl tuším už pro rok 2012, kdy jsme před sezonou daly hlavy dohromady a celé to začaly vymýšlet a organizovat.

Zdravíme všechny fanoušky Nuselského volejbalu,i přes stávající siuaci jsme se jako každý rok rozhodly  neporušit tradici kalendáře a nafotit každoroční Nuselské nahotinky. Nenechaly jsme se současnou situací zahnat do kouta a podprdy létaly vzduchem. I když není domácí prostředí pro nikoho z nás jednoduché, tak nechceme upadnout v zapomění a tímto se připomínáme a zároveň zdravíme prostřednictvím virtuálníh pozdravu. Slyšely jsme, že to teď frčí, tak jdeme s dobou.:))Nejen vládní nařízení, ale i těsnost oblečení a číslo na váze vyzývají k odhození tepláků a nahození fasád a krajek. Veškerou parádu si schováváme až pro vás, tedy ve videu využíváme týmových mikin a domácího komfortu. Nicméně zelenou milujeme nehledě na prostředí. Lámeme ji v šatně, doma,a již brzy doufejme i v baru. Když už jsme u těch panáků a alkoholu, tak bychom rády navázaly na předčasnou pozvánku na Křest Nuselského kalendáře 2021, kterého se držíme zuby nehty. My toho panáka vidíme prostě vždy z půlky plnýho

Tady máte odkaz na video https://fb.watch/2bqJDvHGJE/

Tématiku letošního kalednáře necháme stále za oponou, ale můžeme Vám slíbit, že DOSLOVA září všemi barvami !!Přijde Vám, že ve videu vidíte nové tváře? Ano je tomu tak, do týmových mikin jsme oblékly nové hráčky a letošní téma si žádalo zařadit tři profíky, abychom to nepatlaly po vlastní ose. Rády bychom Vám tímto představily prvního profíka -  Anet, která svou pevnou rukou uchopila naše křivky a vytáhla z nich maximum. Má na svědomí právě výše zmíněnou smršť barev. Jelikož Anet doporučuje 13 z 10 Nuselských šťáv, mrkněte na odkazy níže na její kompletní tvorbu. Kuba fotograf se jako každý rok choval jako naprostý profesionál. Prokázal nevídanou soustředěnost v okolí nahých žen a trpělivost při naši věčné nespokojenosti se sexy pózami. Jirka se popral na jedničku s naším domácím videem a dokázal z toho vytvořit tuhle báječnou krasojízdu

🙂

Děkujeme! Sledujte nas na socialnich sitich

🍀

Těšíme se na Vás  a přejeme hlavně to zdravíčko.V kranténě vožralý, jelikož na pátý pokus chlastací video točíc 튝ávy z Nuslí Adél Kozová, Natalie Šmídová, @Hana Jerabkova, @Nikča Bračíková, Anna Štěpánková, Tereza Žďárská, Šárka Dostálová, Katerina Gavlasova, @Míša Poláková, @Barča Layerová, Kristýna Sedlaříková, Eliška TrunečkováAneta JaníčkováWeb: www.anet-design.czFacebook: @anetdesignbodyartIntagram: @anetajanickova

Zdroj: FB TJ Sokol Nusle