Průběžně aktualizováno. Přestupy v rámci české extraligy pěkně den po dni. Víte o něčem, o čem my nevíme? Dejte nám echo!

26. července 2021

Pro Volodymyra Kovalčuka nezbylo na Dukle místo. Příští sezonu bude rozdávat nahrávky v Rumunsku.

Jakub Motyčka se rozloučil se Zlínem a přestoupil do Black Volley Beskydy.
Klub také potvrdil setrvání hned pěti hráčů z loňské sezony. Kterých? To se dozvíte třeba zde.

21. července 2021

Nová působiště si našli bývalí kocouři z Příbrami. Blokař Oleksandr Hladenko míří na Ukrajinu. Alexander Safonov zase směrem do Srbska.

20. července 2021

David Hancock je zkušený americký blokař. Po sezoně v německé bundeslize bude oblékat dres Kladna.

Že se Lukáš Ticháček rozloučí s Karlovarskem, to jsme věděli. Nyní se i potvrdily zvěsti o jeho návratu do Polska. Oblékat bude dres Wroclavy.

12. července 2021

Rik van Solkema je první letošní zahraniční posilou SKV Ústí nad Labem!

10. července 2021

Bruno Romanutti již nebude nastupovat na českých palubovkách. Z Beskyd přestupuje na Kypr. Ten mu není neznámý. Před angažmá u Black Volley nastupoval právě na tomto ostrovním státě.

28. června 2021

Ladislav Toman přestupuje z Prahy do Zlína!

24. června 2021

AERO posiluje do další sezony o ruského smečaře Leonida Shadilova. Pro něj to bude první zahraniční angažmá. Prozatím sbíral zkušenosti pouze po ruských klubech.

20. června 2021

Smečař Niklas Seppänen přestupuje do Kladna z finského Hurrikaani.

18. června 2021

Slovenský smečař Tomáš Kriško odchází z Dukly do rumunského Universitatea Craiova!

15. června 2021

AERO přivádí dvě zahraniční posily! Smečař Shalev Saada z Izraele a švédský blokař Anton Ribom.

Kladno přivádí skvělého nahrávače z holandského nároďáku Gijse van Solkemu!

10. června 2021

Brazilský smečař Lukas Madaloz přichází do Příbrami!

8. června 2021

Filip Křesťan přestupuje do Dukly! Do stejného klubu míří i smečař s francouzským pasem Lukas Demar!

6. června 2021

O extraligový přestup nejde, ale přesun Jana Hadravy z Čivitanovi to Jestřebí zmínit musíme!

Argentinský univerzál Germán Johansen je čerstvou posilou příbramských Kocourů!

31. května 2021

Martin Licek po té, co sbíral půl roku zkušenosti v rakouském Waldviertelu, přestupuje k vicemistrovi z Českých Budějovic!

27. května 2021

Michal Čechmánek přestupuje zpět do Zlína. Protentokrát si střihl anabázi za Black Volley Beskydy.

Šimon Krajčovič opouští Duklu a míří směr francouzské dobrodružství! Bude od následující sezony oblékat dres Montpellier. V minulosti zde hráli například Ondřej Hudeček a nahrávač Luďek Černoušek.

26. května 2021

Gabriel Chancy z kanadského Montrealu doplní Matyáše Demara na Vodolce na postu nahrávače. Bude to jeho první evropská zkušenost po kanadské univerzitní lize.

Dominik Fořt se vrací do české extraligy! Ve Švýcarsku působil od roku 2016 a nyní se vrací do domovské Ostravy!

24. května 2021

Jakub Holčík končí na Vodolce.

Michal Kriško se vrací na místo činu! Příští sezonu bude oblékat dres Jihostroje!

22. května 2021

Kanaďan George Hobern přestupuje z Rakouského Riedu do Příbrami.

21. května 2021

Matyáš Démar prodloužil smlouvu v Odolena Vodě! Tento nahrávač se zkušenostmi z Francie i národního týmu bude nadále organizovat hru v hale mezi poli.

19. května 2021

Peter Ondrovič opouští Jihostroj a míří do belgického Lindemans Aalst.

Blokař Tomáš "Kotouč" Kotrch ukončuje v osmatřiceti letech profesionální kariéru. Ve Vodolce strávil posledních devět sezon. Přejeme všechno nejlepší do civilního života!

18. května 2021

Aleš Holubec podle všeho končí na Vodolce a míří do domovské Slavie Hradec! Tak to stojí na náborových plakátech jeho mateřského klubu.

17. května 2021

Oliver Sedláček podepsal dlouhodobý kontrakt v Jihostroji!

„Oliver je útočný typ blokaře, který skvěle zapadá do strategie klubu. Společně s Pepou Polákem jsou velkým příslibem pro budoucnost našeho klubu. S jejich růstem bude pomáhat Radek Mach, od kterého se toho oba mohou spoustu naučit,“ říká generální manažer Jihostroje Boban Mifka.

Martin Šábrt si střihne hostování v Příbrami, kam ho uvolnila Dukla Liberec. Mladý blokař je tak první oznámenou posilou kocourů.

14. května 2021

VSC Fatra Zlín potvrdila setrvání Jirky Adamce. Oproti tomu na odchodu je Jakub Motyčka. Uvidíme, kam zamíří.

13. května 2021

VK Ostrava přívádí posily z polska! Na hostování přichází smečař Filip Jarosinsky a blokař Mariusz Polynski. Prodloužení smluv se dočkali Tomáš Jambor, Václav Kotas a libero Damian Sobczak.
Netrpělivě tedy očekáváme, kam přestoupí blokař Oliver Sedláček. Zeptali jsme se našich čtenářů na sociálních sítích a ti by si ho dokázali představit v jihočeské metropoli.

Radek Mach prodloužil smlouvu v Jihostroji. Je to již jeho devatenáctá a odpoutal se tak od Petra Habady. Přečtěte si super rozhovor na webu budějovických vicemistrů.

12. května 2021

Milan Moník, Valerij Todua a Matt August míří do pražských lvů!
Stejně tak získali Lvi zlínského mladého smečaře Daniela Čecha.

Lvi Praha také potvrdili prodloužení smluv u hráčů: Stefan Skakić, Luke Smith a Alexandar Nedeljković.

9. května 2021

Filip Rejlek nakonec nebude hrát za Kocoury z Příbrami! Rozhodl se definitivně ukončit kariéru. Fílo děkujeme za skvělou reprezentaci volejbalu v Čechách i ve světě!

8. května 2021

Radek Baláž odchází na hostování do Ústí nad Labem. V Karlovarsku po příchodu Zajíčka už opravdu místo nebylo.

7. května 2021

SKV Ústí nad Labem nepřímo odhalilo další posilu. Má 7. května narozeniny. Ve hře jsou hráči jako Vladislav Sobotka a nebo Radek Baláž. Kdo to bude nakonec?

Z Jihostroje míří pryč čtveřice hráčů! K již zmiňovanému Filipu Rejlkovi se z Budějovic bude stěhovat i Peter Ondrovič, Marek Zmrhal a Valerij Todua.

Známe cílovou destinaci Máry Zmrhala! Vrací se do Brna!

Mám obrovskou radost. Chtěl bych tímto poděkovat prezidentovi klubu Martinu Geržovi za vstřícnost, konstruktivní přistup a důvěru, se kterou navázal spolupráci s naší agenturou Sportfin. Pevně věřím, že Marek Zmrhal pomůže Brnu zpět mezi volejbalovou elitu.
Říká Martin Lébl ze Sportfinu.

6. května 2021

Petr Šulista odchází z Dukly do Belgie! Bude hrát za Gent.

Jsme rádi že jsme pomohli splnit sen dalšímu skvělému hráči a kamarádovi Petr Šulista, jeho zahraniční angažmá ho posune do mezinárodního volejbalu. Zaznělo ze Sportfinu.

Jirka Srb odchází na hostování do ústeckého SKV!

Pro Jirku jsme hledali možnost co největšího herního zatížení a zodpovědnosti za team. Jsme přesvědčeni že právě hostování do Ústí mu toto umožní a pomůže mu v jeho kariéře dál. Zaznělo ze Sportfinu.

5. května 2021

VK DUKLA Liberec se s tím tradičně nepárala a na iDnesu představila hromadu změn v kádru. Na odchodu bude hned několik tváří, ale známe především nově příchozí.
Na smeč přichází David Janků a Marcel Lux. Na nahrávku Luboš Bartůněk a na post univerzála Černohorec Milutin Pavićević. Na bloku se představí Jan Pražák.
Z mládeže se pak do Áčka posouvají Steněk a nahravač Bryknar.

Liberec omlazuje kádr a jsme přesvědčeni, že jak Bartůněk, tak Janků s Luxem a Pražákem budou důležitými hráči, kteří pomohou vyhrát v budoucnu Liberci další trofeje. Zaznělo ze Sportfinu.

4. května 2021

Luboš Bartůněk nebude oblékat v další sezoně dres SKV Ústí nad Labem. Podle všeho by měl ale být nadále vidět v extralize.

Jan Štokr ukončil profesionální kariéru! Dnes to oznámil na serveru iDnes! Dvacet let volejbalu na nejvyšší úrovni. Klobouček a děkujeme!

3. května 2021

Adam Zajíček přestupuje do Karlovarska! Na zodpovězení otázky, kam bývalý kladenský kapitán přestoupí jsme nakonec nemuseli dlouho čekat. Kdo bude hrát se Zajíčkem na bloku? Bude muset odejít někdo z trojice Patočka, Wilson a Baláž?

Jakub Ihnát opouští Ostravu a míří do mistrovského Karlovarska! No nechtěl bych jezdit přijímat další sezonu na západ Čech!

VK ČEZ Karlovarsko potvrzuje setrvání většiny opor i pro další sezonu. Zůstávají Daniel Pfeffer, Lukáš Vašina, Patrik Indra, Lukas Wiese, Vojta Patočka, Marc Wilson, Martin Kočka, Daniel Římal i Wessel Keemink. Otazník tak visí nad mladým Balážem.

David Janků na odchodu z Ostravy? Naznačil tak v rozhovoru pro klubový web.

2. května 2021

Filip Rejlek potvrdil pro idnes, že končí v dresu vice mistra z českých Budějovic. Do hry se tak dostává Příbram, se kterou teď velezkušený univerzál rokuje o smlouvě. Dohodne li se s Kocoury, ještě si prodlouží svoji volejbalovou kariéru. Na každý pád už se chce ale věnovat i civilnímu zaměstnání.

Jan Václavík končí v Ostravě! Odchází do Švýcarska, kde bude trénovat Näfels. Tento klub v minulosti trénoval i Dalibor Polák, který je ve Švýcarsku aktuálně u týmu TSV Jona a bude ho trénovat i nadále.

Filip Kramár končí v Ústí nad Labem, kde odehrál dohromady pět sezon. Uvidíme, jestli půjde o úplný konec kariéry tohoto matadora, který se může pyšnit například titulem z Mongolska.

Lukáš Kyjanica bude i v následující sezoně hájit dres orlů z Kladna.

28. dubna 2021

Volejbal.cz Kladno
Na Kladně se začaly hýbat ledy. Odchází dlouholetá opora Adam Zajíček. Klub se rozloučil pěkným videem, ale na "Zajdovo" cílovou destinaci si ještě budeme muset počkat.
Kladno hned reagovalo a ze Lvů Praha přichází talentovaný Petr Špulák, který přes léto bude sbírat v létě zkušenosti v národním týmu.
Klub se taky podle všeho rozloučil s univerzálem Filipem Křesťanem. Na jeho post angažovali Orli univerzála s Lotyšským pasem. Kristaps Platacs zatím sbíral zkušenosti v baltských ligách.
V klubu končí po bratru Vláďovi i Jiří Mikulenka. Oba se chtějí věnovat naplno studiu.

VK ČEZ Karlovarsko
Personální změny v mistrovském Karlovarsku! Na postu asistenta a statistika končí Zdeněk Sklenář, který má lví podíl na úspěších západočechů v posledních sezonách.
Na smeči končí také Marcel Lux. Zatím nemůžeme říct, kam má namířeno.
Lukáš Ticháček se podle všeho vrací zpět do Polska! Znamená to, že zůstává holandský nahrávač Wessel Keemink?

VK Lvi Praha
Petr Špulák nechtěl pokračovat v hlavním městě a přestupuje do Kladna. V Praze se tak dají na bloku očekávat zajímavé přestupy, co se posil týče.
Na smeči již určitě nebude pokračovat Matej Paták, který přestupuje do francouzského Nancy.

VK Jihostroj České Budějovice
Filip Stoilovič i Casey Schouten prodloužili smlouvy na další sezonu.