Dnešní předzápasové hodnocení bude vyjímečné. Nastoupí totiž proti sobě bratři v peru Tomáš Jambor a Marek Beer. Pro mě je to velmi zajímavá situace. Nechtěl jsem při psaní preview ať vědomě či nevědomě někomu nadržovat, a tak jsem oba aktéry poprosil o pár řádek k dnešnímu zápasu.

Marek Beer, SKV Lakers Ústí nad Labem

Ostrava k nám přijede určitě s jasnou taktikou - kvalitním servisem. Stejně jako má napsáno na dresech "Per to tam," bude ho do nás prát hlava nehlava a na nás bude, aby jsme obstáli stejně, jako se nám to podařilo v prvním zápase v Ostravě. Tam se nám vyplatila precizní a trpělivá hra. Protože jakmile servismenům Ostravy jenom trochu navlhne prach, musíte této příležitosti využít. Hosté přijedou jistě plni seběvědomí. Vítězstvími nad favority se k nám přiblížili v tabulce možná dříve, než by jsme všichni čekali. To ale nic nemění na tom, že chceme zase zahrát dobrý zápas a ideálně vylepšit naše postavení v tabulce.

Tomáš Jambor VK PER TO TAM!!! Ostrava

Do Ústí vyjíždíme ze zasněžené Ostravy. Počasí přituhlo a my víme, že s dnešním soupeřem bude tuho taky. Kluci z SKV Lejkrs Ústí nad Labem mají povedenou sezónu a sebevědomí nahoře. V tom je jejich síla, na které si vylámaly zuby i ostatní týmy. Vždyť u nás prohrávali 16:9 a stejně je to nezlomilo. Jdeme do toho s naším heslem “Per to tam!!!” , dokud rozhodčí nepískne naposledy. Celé utkání bude dle mě v moderním duchu, tzn. komu sedne servis, bude mít lehčí pozici na obranu. Já se na to těším, v Ústí jsem dlouho nehrál. Mno, jak to dopadne si povím s Márou po zápase ve vlogu.

No a co říct závěrem? Stoprocentně to bude dobrej sport ve kterém jde o hodně, a jak říká Hnilička, volejbal je divácky atraktivnější než fotbal!